Nowa siedziba Działu Handlowego AS-PL

2018-07-30

W związku ze stałym rozwojem firmy oraz poszerzaniem katalogu nowych rynków, mamy przyjemność poinformować Państwa, że we wrześniu br. zakończy się budowa nowej siedziby Działu Handlowego. Będzie on zlokalizowany w Pannatoni Park Gdańsk przy ulicy Elbląskiej. W nowym budynku znajdzie się kompleks biurowy oraz duża hala magazynowa.


Powierzchnia nowej hali magazynowej będzie wynosić 3000 m.kw. Mieścić się w niej będą popularne produkty z oferty AS-PL. Tak duża przestrzeń pozwoli zwiększyć dostępność towarów, co skutkować będzie wzrostem wyników sprzedażowych. Duże zainteresowanie wyrobami polskiego producenta spowodowało, że produkty z magazynu trafiają do dystrybutorów na całym świecie. 


W kompleksie biurowym o powierzchni 500 m.kw. będzie się znajdował Dział Handlowy. Wraz ze wzrostem zainteresowania produktami AS-PL, firma nie odrzuca możliwości powiększenia zespołu o nowych pracowników. Osoby te otrzymają do dyspozycji nowoczesne stanowiska pracy oraz w pełni wyposażone zaplecze socjalne oraz sanitarne. 


Otwarcie hali magazynowej i biura planowane jest na październik. 
 


wróć