L.A. Distribution rozpoczyna dystrybucję produktów marki AS w Irlandii Północnej

2018-07-25

W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem produktami marki AS za granicą, miło nam poinformować, że firma L.A. Distribution z siedzibą w Belfaście, stała się pierwszym na terenie Irlandii Północnej dystrybutorem produktów polskiego producenta. Opiekę nad nowym partnerem objął Kevin Sharp – Dyrektor ds. Sprzedaży AS-PL w Wielkiej Brytanii i Irlandii. 


AS-PL to firma, która cechuje się profesjonalizmem i wysoką jakością produktów. Cechy te są w dużym stopniu zgodne z naszymi własnymi, dlatego wierzymy, że współpraca z AS-PL pomoże nam w dążeniu do umacniania pozycji firmy na rynku – wyjaśnia Gavin Hector, Dyrektor Generalny w L.A. Distribution.


L.A. Distribution dostarcza produkty dla przemysłu motoryzacyjnego od 1998 roku, jednak ich doświadczenie w branży sięga początków lat osiemdziesiątych. Obecnie przedsiębiorstwo jest jednym z największych dystrybutorów alternatorów i innych części samochodowych w Irlandii Płn.


L.A. Distribution to pierwszy pośrednik produktów marki AS w Irlandii Północnej. Dla AS-PL to duża szansa na rozwój i wzmocnienie sprzedaży na rynku Wysp Brytyjskich. Po kilku spotkaniach z zespołem zarządzającym L.A. Distribution, jestem przekonany, że mamy do czynienia z właściwym partnerem biznesowym. – dodaje Kevin Sharp, Dyrektor ds. Sprzedaży AS-PL w Wielkiej Brytanii i Irlandii.


Brytyjski oddział AS-PL poszukuje nowych Klientów, którzy przekonają się o niezawodności i wyjątkowości produktów marki AS. Obecnie znaczna część dystrybutorów z Wielkiej Brytanii już zaopatruje swoich klientów w alternatory i rozruszniki od wiodącego polskiego producenta.
 

back