AS-PL na ProfiAuto Show 2018 w Katowicach

2018-06-25

W miniony weekend (23-24.06.2018) oczy motoryzacyjnego świata zwrócone były na katowickie targi ProfiAuto Show 2018. Ponad 140 wystawców można było oglądać na powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. 


Na jubileuszowej, piętnastej edycji targów ProfiAuto Show nie mogło zabraknąć stoiska AS-PL. Było to dla nas bardzo ważne wydarzenie, dlatego dołożyliśmy starań aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
 

Podsumowując całe przedsięwzięcie, możemy z czystym sumieniem przyznać, że targi organizowane przez Moto-Profil okazały się dla nas ogromnym sukcesem. Zainteresowanie naszym stoiskiem było bardzo duże, ponadto usłyszeliśmy wiele pochwał oraz ciepłych słów od uczestników targów, jak i partnerów biznesowych zarówno pod adresem jakości przygotowania naszego stoiska, jak i rozwoju naszej firmy na przełomie ostatnich kilku lat. – mówi Robert Snider, Kierownik Działu Marketingu i PR w AS-PL.

Uczestnictwo w targach jest także potwierdzeniem nawiązanej współpracy z firmą Moto-Profil oraz chęci obu firm na jej dalszy rozwój.

Niedługo minie pierwszy rok naszej współpracy z firmą Moto-Profil. Z tego względu jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pojawić się na kolejnej, 15 już edycji targów ProfiAuto Show. Kooperacja z firmą Moto-Profil od samego początku była dla nas niezwykle owocna i liczymy na utrzymanie tego trendu – mówi Wojciech Kuś, Dyrektor ds. Sprzedaży PL i UA

Podczas targów swoją premierę miał folder wizerunkowy zawierający najważniejsze informacje o naszej firmie.

Dodatkową atrakcją – niespodzianką, była prezentacja naszego ruchomego przekroju modelu alternatora A3299. Każdy zainteresowany mógł zobaczyć, w jaki sposób pracuje nasz alternator i jakie części są odpowiedzialne za jego działanie. - dodaje Robert Snider

Odbywał się także konkurs pt. „Kreatywne Selfie”, który angażował fanów naszych portali społecznościowych. Kolejnym dużym wydarzeniem są targi w MIMS Automechanika w Moskwie i Automechanika we Frankfurcie, na których także potwierdzamy swoją obecność.

Organizatorzy zaplanowali masę atrakcji m.in. prezentację samochodów ekskluzywnych, symulatory jazdy, pokazy driftu, stoisko TVN Turbo czy koncert zespołu Kaliber 44.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć, w której przedstawiamy nasze stoisko oraz znajdujące się na nim atrakcje. 


wróć