AS-PL na targach TTM Poznań

2018-04-10

Targi Techniki Motoryzacyjnej oczami AS-PL.

W niedzielę zakończyły się Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM), które odbywały się w dniach 05-08.04.2018r. Równoległe do TTM odbywały się targi Poznań Motor Show oraz 24 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. W tegorocznej edycji targów TTM wzięło udział blisko 300 wystawców, którzy zgromadzeni byli w 4 pawilonach. 

Na stoisku AS-PL można było zobaczyć wybrane nowości oraz bestsellery z grupy alternatorów, rozruszników oraz części do nich wraz z produktami zregenerowanymi. Goście i odwiedzający nasze stoisko otrzymywali w prezencie plakat produktowy AS i jednocześnie mieli możliwość spotkać ludzi, z którymi pracują na co dzień. Przez cały okres trwania targów w mieszczonym na naszym stoisku ekranie prezentowany był film korporacyjny, w którym prezentowaliśmy m.in. proces testowania produktów, linię montażową, regeneracyjną oraz nasze zasoby lokalowo-magazynowe wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym. 

„Tegoroczna edycja targów TTM to wyjątkowy moment dla AS-PL. Zaprezentowaliśmy kilka nowości z naszej oferty produktowej oraz produkty, które przeszły proces regeneracji. Jednocześnie uczestnictwo w targach to dla nas doskonała okazja do porozmawiania z naszymi klientami, jak i specjalistami z branży oraz poznania nowych kreujących się trendów rynkowych.” – powiedział Robert Snider – Kierownik Działu Marketingu i PR w AS-PL.

Dla osób odwiedzających nasze stoisko mieliśmy dodatkową niespodziankę w postaci przygotowanego konkursu na „Kreatywne Selfie”. Zgodnie z regulaminem konkursu wystarczyło zrobić selfie na tle stoiska AS-PL i następnie opublikować je w mediach społecznościowych z dodaniem określonych hasztagów. Trzy najlepsze zdjęcia otrzymają jedną z nagród: zestaw głośnomówiący Jabra Drive, plecak marki 4f lub organizer samochodowy. 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2018r. 
 


wróć