On April 20th and 22nd 2019 the Sales Department and the Warehouse will be closed. The orders will be processed from April 23th 2019.

AS-PL na 5 edycji targów "Buy from the first hand" w Bośni i Hercegowinie

2018-03-08

3 i 4 marca przedstawiciele AS-PL  spędzili w Bośni i Hercegowinie, prezentując tamtejszym Klientom ofertę handlową marki, podczas 5 edycji targów "Buy from the first hand".

Organizowane przez firmę Auto Milovanović z Bania Luki targi przeznaczone są dla zaproszonych wystawców z branży części samochodowych i sprzętu serwisowego. Zgromadziły one w tym roku 45 wystawców z 18 krajów oraz 2000 odwiedzających, w tym właścicieli sklepów z częściami samochodowymi, techników samochodowych, jak i właścicieli warsztatów samochodowych oraz mechaników. Targi są jedynym przedsięwzięciem targowym organizowanym w Bośni i Hercegowinie dla tzw. rynku aftermarket. Na stoisku AS-PL można było zobaczyć wybrane produkty z oferty handlowej.

"Nasza firma obecnie współpracuje z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów świata. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Auto Milovanović. Biorąc udział jako wystawca w tegorocznych targach zaprezentowaliśmy tamtejszym Klientom nasze produkty oraz korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie ofertą firmy, chcemy rozwijać owocną współpracę z naszym nowym partnerem. " – mówi Paweł Kotala – Dyrektor ds. Eksportu w AS-PL Sp. z o.o..

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


back