On April 20th and 22nd 2019 the Sales Department and the Warehouse will be closed. The orders will be processed from April 23th 2019.

Targi AS-PL Sp. z o.o.

2018-01-18

W 2018 roku spółka AS-PL uczestniczyć będzie w najważniejszych, branżowych wystawach, w tym 3 zagranicznych oraz  2 krajowych.

Szczegóły dotyczące każdej imprezy targowej będą publikowane na bieżąco w aktualnościach.

Poniżej przedstawiamy wystawy branżowe, w których będziemy wystawcą:
 

5th Home Fair "Buy from the first hand" Banja Luka 2018

W dniach 3-4 marca 2018r. AS-PL będzie wystawcą podczas 5 edycji targów "Buy from the first hand" w Bośni i Hercegowinie. Impreza targowa organizowana przez firmę Auto Milovanović jest przeznaczona dla wystawców z branży części samochodowych i sprzętu serwisowego. Poprzednia edycja zgromadziła 35 wystawców z 15 krajów oraz 2000 odwiedzających spośród właścicieli sklepów z częściami samochodowymi, techników samochodowych oraz właścicieli warsztatów samochodowych i mechaników. Targi są jedynym przedsięwzięciem organizowanym w Bośni i Hercegowinie na tzw. rynku aftermarket. AS-PL zaprezentuje się na stoisku nr G12.

automilovanovic.com

 

Targi Techniki motoryzacyjnej, Poznań

Targi odbywają się co dwa lata, a tegorocznej edycji towarzyszy hasło "Siła Napędowa Motoryzacji".  Targi będą miały miejsce w dniach 5-8 kwietnia 2018r. w Poznaniu i są jedną z najważniejszych imprez w branży motoryzacyjnej w Polsce.  Organizowane są wspólnie ze Stowarzyszeniem Techniki Motoryzacyjnej. Impreza skierowana jest do warsztatów samochodowych, stacji obsługi i  kontroli pojazdów, myjni, właścicieli flot pojazdów i dilerów samochodowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. najnowsze technologie i produkty, części układu elektrycznego pojazdów, maszyny do obsługi i napraw, urządzenia alarmowe, ogumienie oraz płyny i materiały eksploatacyjne. Impreza w 2016 roku zgromadziła 300 wystawców i 15 tys. odwiedzających.  AS-PL będzie można znaleźć na stoisku nr 36 w pawilonie nr 7 na parterze.

ttm.mtp.pl

 

ProfiAuto Show 2018, Katowice

Targi odbędą się w Katowicach już po raz 15 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Tegoroczna edycja ma hasło "Nowa era motoryzacji". W dniach 23-24 czerwca 2018r. Będzie można zobaczyć ponad 140 najważniejszych wystawców w branży motoryzacyjnej. Impreza została podzielona na część rozrywkową oraz targową. W części rozrywkowej będzie można zobaczyć widowiskowe prezentacje pasjonatów motoryzacji. Część targowa zgromadzi natomiast dealerów samochodowych, producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatów, a na ich stoiskach będzie można znaleźć wiele atrakcji.

profiauto.pl

 

MIMS Automechanika Moscow

Targi są organizowane przez ITEMF Expo w Moskwie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia 2018r. Ubiegłoroczna impreza odbyła się w 4 pawilonach oraz ekspozycjach zewnętrznych, razem na 46 500 m2 i przyciągnęła 1323 wystawców branży motoryzacyjnej z 41 krajów. Targi odwiedziło wtedy ponad 25 tys. odwiedzających. Wśród wystawców będzie można znaleźć producentów części, systemów elektrycznych, akcesoriów do naprawy, pielęgnacji i regeneracji oraz najnowsze technologie i oprogramowanie. Stoisko AS-PL będzie można znaleźć w pawilonie nr 2 i hali nr 1.

mims.ru

 

Automechanika Frankfurt

Najważniejsze targi motoryzacyjne na świecie odbędą się w dniach 11-15 września 2018r. Organizowane są co dwa lata przez Messe Frankfurt, a pierwsza edycja odbyła się w 1971 roku. Podczas ostatniej edycji swoje produkty zaprezentowało 4843 wystawców, których stoiska zobaczyło 133 tys. odwiedzających ze 170 krajów. 25 edycja wśród nowości będzie miała m.in. pokaz klasycznych aut. Wystawa będzie podzielona na tematy: części zamienne, systemy elektroniczne i elektryczne, wyposażenie warsztatów samochodowych, akcesoria samochodowe, oprogramowanie komputerowe oraz systemy mobilne dla branży motoryzacyjnej, wyposażenie myjni, elektromobilność i alternatywne systemy napędowe oraz koła i opony. AS-PL będzie miała stoisko w hali 3.0 pod numerem F64.

automechanika.messefrankfurt.com

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk!

 

back