Marka AS prezentuje się na targach w Amsterdamie

2017-06-16

18 czerwca w Amsterdamie rozpoczynają się jedne z największych targów w Europie, adresowanych do specjalistów działających na rynku związanym z regeneracją części do różnych pojazdów. Szacuje się, że w tym roku swoje produkty zaprezentuje 260 wystawców z 25 krajów, przy czym organizatorzy spodziewają się odwiedzających z ponad siedemdziesięciu państw.

"Podczas tegorocznej edycji prezentować będziemy markę AS w nowej szacie graficznej. Pokażemy nasze produkty w trzech odsłonach: Economy line, Standard line i Premium line. Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki, a także ich części składowe, które dostępne są w skatalogowanej formie"– mówi Tomasz Kaszubowski - Wiceprezes Zarządu firmy AS-PL Sp. z o.o. – "Targi ReMaTec 2017 są dla nas wyjątkowym wydarzeniem między innymi dlatego, że obchodzimy w tym roku Jubileusz 25-lecia działalności w branży. Nasza firma znana była dotychczas pod nazwą AUTO-STARTER – Kaszubowska Danuta. W styczniu tego roku przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością" – informuje Tomasz Kaszubowski.    

Polska marka na światowym rynku

"Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Połączenie doświadczenia z kontaktami handlowymi i sprzedażą oraz wymiana dobrych praktyk powodują, że marka AS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty cieszyły się najwyższą jakością. Naszym celem jest umocnienie silnej pozycji w branży" – mówi Paweł Kotala – Dyrektor ds. Eksportu. I dodaje: "ReMaTec to bardzo ważne wydarzenie w przemyśle regeneracyjnym. Daje możliwość wzbogacenia wiedzy na temat trendów i rozwoju technicznego. Ponadto umożliwia kontakt twarzą w twarz." 

MARKA WŁASNA AS

Katalog produktów obejmuje około 14 500 pozycji, odpowiadających blisko 200 000 referencji. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli. Części podzielone zostały na trzy linie produktowe: 

  • Economy Line - charakteryzująca się równowagą pomiędzy ceną, a wysoką jakością. Wszystkie produkty gwarantują pewny rozruch i wydajność.
  • Standard Line - to całkowita niezawodność i pewność rozruchu. Doskonała relacja ceny do jakości proponowanych produktów.
  • Premium Line - zawiera przede wszystkim towary OEM pochodzące od światowej klasy producentów, przeznaczone na pierwszy montaż, a także regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE. 

Atrakcyjna oferta handlowa firmy AS-PL Sp. z o.o. sprawia, że klienci cieszą się swobodnym dostępem zarówno do produktów dedykowanych pojazdom z systemem Start/Stop, aż po urządzenia do pojazdów o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

Katalog produktów AS w tablecie

W trosce o środowisko naturalne firma AS-PL Sp. z o.o. zrezygnowała z katalogów w wersji papierowej na rzecz tabletów marki MODECOM®, które posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację z katalogiem produktów marki AS. Marka AS dostępna jest w katalogu TecDoc™. Aplikacja AS-PL Catalogue ułatwia dobór odpowiednich komponentów. Można pobrać ją w sklepach Google Play™ i App Store®. 

Regeneracja przyjazna dla środowiska

"Regeneracja produktów w Polsce odbywa się zgodnie z normami jakościowymi i kontrolą techniczną, tak jak w przypadku nowych części. Stosujemy innowacyjne rozwiązania oraz maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics™ (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198) i holenderskiej Motoplat™ mające na celu wzrost jakości oferowanych produktów i zwiększenia satysfakcji Klientów. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska"  – informuje Tomasz Kaszubowski – Wiceprezes Zarządu AS-PL Sp. z o.o.

"Po wykonanym teście funkcjonalnym i otrzymaniu pozytywnego wyniku, produkty oznaczane są logiem Q.C. Konsekwencją działań ukierunkowanych na świadczenie usług o najwyższej jakości, było wprowadzenie w 2015 roku systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Certyfikat przyznany przez TUV Rheinland potwierdza fakt, że działania firmy prowadzone są zgodnie ze standardami jakościowymi. Dostarczanie niezawodnych produktów, dostosowanych do aktualnych oczekiwań rynku przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii to główny cel Spółki" - wyjaśnia Michał Czarzasty Dyrektor ds. Produkcji w AS-PL. "Otrzymujemy wysoką jakość komponentów części samochodowych, dedykowanych 80% wszystkich modeli pojazdów. Należy zaznaczyć również, iż końcowy montaż wykonywany jest w Polsce. Powstałe produkty sprzedajemy pod własną marką AS" – dodaje.

Zapraszamy na stoisko wystawiennicze AS-PL Sp. z o.o. w Amsterdamie w dniach 18-20 czerwca. Hala 8, numer stoiska 08.360. Osoby odwiedzające czeka miła niespodzianka. 

Więcej informacji: http://www.rematec.com/news-overview
 


back