AS-PL na rynku brytyjskim

2017-09-05

Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.

Przypomnijmy, AS-PL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów na świecie.

"Obchodzimy w tym roku Jubileusz 25-lecia działalności w branży. Nasza firma znana była dotychczas pod nazwą AUTO-STARTER. W styczniu tego roku, w wyniku przekształcenia, główną spółkę nazwaliśmy AS-PL Sp. z o.o." – informuje Tomasz Kaszubowski - Wiceprezes Zarządu. – "Stawiamy na rozwój marki dlatego w ramach grupy AS postanowiliśmy rozszerzyć działalność o rynek brytyjski. Powołaliśmy nową firmę o nazwie AS-PL UK Ltd. z siedzibą w Londynie" – dodaje.

"Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Połączenie doświadczenia z kontaktami handlowymi i ciągła chęć rozwoju powodują, że marka AS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością. Naszym celem jest umocnienie silnej pozycji w branży" – mówi Paweł Kotala – Dyrektor ds. Eksportu.

Na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii powołany został Kevin Sharp, który jest fachowcem z wieloletnim doświadczeniem na brytyjskim rynku aftermarket.
"Nie mogę doczekać się, aby zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest wprowadzenie AS-PL UK Ltd. na rynek brytyjski "– mówi Kevin Sharp.

back