AS-PL Sp. z o.o. na targach motoryzacyjnych EQUIP AUTO w Paryżu

2017-10-18

Ponad 1200 wystawców oraz 100 tysięcy specjalistów spotyka się w sercu Paryża podczas targów motoryzacyjnych EQUIP AUTO 2017. Wystawcy dyskutują o technologicznych rozwiązaniach w branży, innowacjach, a także o zakresie usług posprzedażowych.

"Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Staramy się łączyć kontakty handlowe ze sprzedażą. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty wyróżniały się jakością. Naszym celem jest umocnienie pozycji w branży" – mówi Paweł Kotala – Dyrektor ds. Eksportu.

"Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki oraz ich części składowe. W Paryżu zaprezentujemy nasze produkty w odświeżonej formie graficznej. Pokażemy trzy linie produktowe: Economy Line, Standard Line i Premium Line" – mówi Tomasz Kaszubowski - Wiceprezes Zarządu firmy AS-PL Sp. z o.o. 

W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających i motocykli. Części podzielone zostały na trzy linie produktowe: 

  • Economy Line – to propozycja dla osób szukających optymalnej relacji ceny do jakości oferowanych produktów. 
  • Standard Line – to całkowita niezawodność i pewność rozruchu gwarantowana przez markę AS. 
  • Premium Line – to przede wszystkim towary OEM pochodzące od światowej klasy producentów, przeznaczone na pierwszy montaż, a także regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE.


Katalog produktów AS w tablecie
W trosce o środowisko naturalne firma AS-PL Sp. z o.o. zrezygnowała z katalogów 
w wersji papierowej na rzecz tabletów marki MODECOM®, które posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację z katalogiem produktów marki AS. Marka ta dostępna jest również w katalogu TecDoc™. Aplikacja AS-PL Catalogue ułatwia dobór odpowiednich komponentów. Można pobrać ją w sklepach Google Play™ i App Store®. 

Regeneracja przyjazna dla środowiska
"Regeneracja produktów w Polsce odbywa się zgodnie z normami jakościowymi i kontrolą techniczną, tak samo jak w przypadku nowych części. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Stosujemy zarówno innowacyjne rozwiązania jak i maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics™ (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198), a także holenderskiej Motoplat™. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska"  – informuje Tomasz Kaszubowski – Wiceprezes Zarządu AS-PL Sp. z o.o.

Więcej tutaj >>


back