PÓŁ miliona w 24 godziny

2017-12-09

Film „ALTER-nator Love Story” uzyskał ponad pół miliona wyświetleń w ciągu 24 godzin (!) na Facebook-u i przekroczył milion odsłon po 2 dobach od jego premiery w mediach społecznościowych.

"Film w humorystyczny sposób przedstawia nietypową historię sentymentalnej miłości do samochodu. To historia wzruszająca i zarazem zabawna, a perypetie bohaterów przeplatane są retrospekcjami z przełomu lat 90-tych. Dodatkowo mistrzowska obsada filmu gwarantuje internautom dużą dawkę dobrej energii i humoru. Nie przypuszczaliśmy, że nasz film będzie cieszył się aż taką popularnością – blisko 10 tys. lajków oraz ponad 6 tys. udostępnień, które uzyskaliśmy w sieci przerosło nasze oczekiwania" - informuje Robert Snider – Kierownik Działu Marketingu, Komunikacji i PR Spółki AS-PL.

Koncentracja na emocjach, a nie na produkcie
"Zarząd AS-PL Sp. z o.o. dał nam wolną rękę w tworzeniu. Zdecydowaliśmy się zrobić film reklamowy skupiający uwagę widza na emocjach, zamiast na produkcie (alternator). W przypadku marki AS, znanej przede wszystkim na rynku aftermarket, ale mniej znanej szerokiej publiczności pomysł na film był nieco ryzykowny, jednak takie podejście opłaciło się. Dzięki odważnemu podejściu klienta i zaufaniu jakie buduje się na poziomie „studio produkcyjne – klient” jesteśmy w stanie osiągnąć spektakularny efekt. Polacy od lat bombardowani są w reklamach prostymi komunikatami bezpośrednimi, za którymi nie idzie żaden pomysł, żadna głębia– mówi Mayo Kucharski – scenarzysta i reżyser Wytwórni Filmów Kalina w Gdańsku. "Nie dziwi fakt, że w momencie gdy pojawia się coś więcej, widz samoistnie mimo, iż jest to reklama nabiera sympatii do marki, a co za tym idzie również do produktu" – dodaje. 

Wiecej:
www.facebook.com/asplcom
www.youtube.com/user/asplcom


back