Nowa jakość we Włoszech – Wielkie otwarcie AS-PL Italia!

2019-11-07

Z wielką przyjemnością informujemy, że 6 listopada br. został otwarty nowy oddział AS-PL w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech. 

Nowy oddział firmy będzie oferował swoim klientom pełną gamę produktów i pokaźny wybór komponentów do alternatorów i rozruszników. Dostawa towarów na terenie Włoch odbywać się będzie w następny dzień roboczy. To duże wyzwanie, które warto podjąć, aby udowodnić, że AS-PL jest firmą godną zaufania, która chce sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów.

Z niecierpliwością czekaliśmy na moment inauguracji oddziału we Włoszech. Jest to dla nas bardzo ważny krok, który mamy nadzieję wzmocni pozycję naszej firmy w tym rejonie Europy”  – informuje Maria Kotala-Thrun, Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o.Od teraz dostępność produktów marki AS we Włoszech zdecydowanie się zwiększy, a klienci będą mieli stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części najwyższej jakości. Codziennie staramy się zwiększać rozpoznawalność i budować zaufanie do naszej marki. Od teraz będziemy w stanie jeszcze mocniej zaistnieć na włoskim rynku, a wszystko to dzięki naszemu zaangażowaniu i obszernej ofercie produktowej AS-PL” – wyjaśnia Maria Kotala-Thrun

AS-PL Sp. z o.o. to polska firma, która od blisko 28 lat działa w branży rozruszników, alternatorów, części i podzespołów elektrycznych do pojazdów. Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 70 krajów na całym świecie sprawia, że Spółka znajduje się w czołówce wiodących europejskich dostawców. Kolejnym kamieniem milowym w rozwoju AS-PL jest otwarcie nowego włoskiego oddziału firmy w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech. 

Wszystkich chętnych, którzy pragną zapoznać się z ofertą produktową AS-PL, zapraszamy do kontaktu.

AS-PL Italia s.r.l.
10024 Moncalieri TO
Via Cavalieri del Lavoro 2/6
Tel. +39 01119800533
[email protected]


Sales Department AS-PL Italia s.r.l.
Izabela Stella Pachla - Key Account Manager 
Tel. +39 347 444 24 62
[email protected]


back