On April 20th and 22nd 2019 the Sales Department and the Warehouse will be closed. The orders will be processed from April 23th 2019.

Ryk silników i pisk opon w Ostródzie!

2018-10-10

W minioną sobotę podczas 7. edycji Auto Land Expo okazję do spotkania miały osoby związane z motoryzacją – zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. 


Na imprezie nie mogło zabraknąć stoiska AS-PL, które zaprezentowało swoją ofertę produktów nowych, jak i regenerowanych. Dużą popularnością odwiedzających cieszyły się zwłaszcza przekroje rozrusznika i alternatora. 


Wydarzenie gościło Adama Kornackiego i Patryka Mikiciuka – prezenterów programów emitowanych na kanale TVN Turbo. Panowie prowadzili panele dyskusyjne oraz odpowiadali na pytanie postawione przez osoby związane z branżą motoryzacyjną. 

Auto Land Expo to jedno z tych wydarzeń targowych, na których bezsprzecznie warto być. Świetna atmosfera, mnóstwo atrakcji i wielu odwiedzających – mówi Wojciech Kuś, Regionalny Dyrektor Handlowy na Europę Centralną, Wschodnią i Azję w AS-PL Sp. z o.o. Obecność na tego typu imprezach sprzyja podnoszeniu świadomości marki oraz pozytywnie wpływa na jej odbiór przez klientów. Targi zostały przygotowane w sposób profesjonalny i cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować na nich naszą ofertę – dodaje Wojciech Kuś.


Dla miłośników zapachu palonej gumy i ryku silników także znalazło się kilka atrakcji - freestyle motocross, drift samochodami i ciężarówką, stunt motocyklowy czy monster truck. 


Targi Auto Land Expo 2018 zakończyły się sukcesem i widocznym zadowoleniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających hale w Ostródzie.


back