Bestsellery z oferty AS-PL na targach Automechnika – Frankfurt 2018

2018-08-28

Najlepiej sprzedające się alternatory i rozruszniki na rynku niemieckim będzie można zobaczyć na stoisku AS-PL - hala nr 3.0, stoisko F64 (Hala Parts & Components).


Tradycją firmy jest to, że nieprzerwanie od 2004 roku bierze udział w targach Automechanika we Frankfurcie. W tym roku na stoisku będzie można zobaczyć bestsellery w sprzedaży na rynku niemieckim, takie jak alternator A0122PR czy A0457PR, rozrusznik S0079 czy S0230 oraz inne.


Dodatkową atrakcją – niespodzianką - na stoisku firmy, będzie prezentacja nowego ekspozytora tj. ruchomego przekroju modelu alternatora A0239. Każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć, w jaki sposób pracuje produkt i jakie części są odpowiedzialne za jego działanie.


Targi Automechanika we Frankfurcie są dla naszej firmy niezmiernie ważnym i prestiżowym wydarzeniem. Najważniejsi gracze 
z branży oraz liczący się światowi producenci prezentują tutaj swoją najnowszą ofertę, dlatego również i nam bardzo zależy aby zaprezentować firmę z jak najlepszej strony.
– mówi Robert Snider, Kierownik Działu Marketingu i PR w AS-PL Sp. z o.o. – Dla odwiedzających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Serdecznie zapraszamy na nasze nowe stoisko, które po raz pierwszy będzie miało formę piętrową. – dodaje Robert Snider.


W tym roku odbędzie się jubileuszowa 25 edycja targów. Towarzyszyć im będzie wystawa REIFEN (opony) oraz Classic Cars.
To najważniejsza impreza targowa w branży aftermarket w Europie oraz na świecie. W poprzedniej edycji wzięło udział 4843 wystawców, których stoiska odwiedziło prawie 133 tys. odwiedzających ze 170 krajów.
 

wróć